9217 MONTE BIANCO TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9217 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | SOFT QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 275cm / 108inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2177kg |